E-Naruto - gra PBF/RPG

E-Naruto reaktywacja! Zapraszamy do gry.


#1 2010-08-14 15:53:15

 Kakashi

I Hokage

2981734
Skąd: Pełczyce
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 487
Punktów :   
Wioska: Ukryta w Liściach
Demon/Pieczęć: Kyuubi - dziewięcioogoniasty
Kekkei Genkai: Enternal Mangekyu Sharingan
Klan: Hatake
Organizacja: Lider ANBU

Jak to będzie dalej

Mam kolejne pytanie, jak wiecie po wprowadzeniu PN (punkty nauki)  do forum po niedługim czasie enaruto.pun padło. Była to jedna z przyczyn upadku. Dlatego czy usuwamy PN i wszystkie z tym związane tematy, tj.
punkty statystyk, obrażenia, punkty życia (HP), Siła, Celność, Zręczność, , Szybkość, Reakcja
Jak na razie ja wstrzymuje się od głosu i pomyślę czego tak na prawde chcę, bo jeszcze nie jestem przekonany


I Hokage Wioski Ukrytej w Liściach
Chakra: 225.000 [+opaska + demon + umiejętność + maska ANBU + Maska Kakashi'ego]
Kasa: 1.000.000
Cały skabiec Wioski Ukrytej w Liściach

PN: 172
Kontrakt z Gammabuntą
Kekkei Genkai: Enternal Mangekyu Sharingan
Senior Team: Itachi Uchiha
Junior Team: Minato, Zabuza, Wiger

Artefakty:
Katana Kakashi'ego, Hokage Yaiba, Tanto Sakumo i Maska Kakashi'ego

Ubranie nr 1
Kamizelka Wioski Ukrytej w Liściach, opaska Konohy, Maska Kakashi'ego , czarny kostium, czarne rękawice
Ubranie nr 2
Biały płaszcz ANBU, maksa ANBU z opaską konohy, Katana Kakashi'ego na plecach

Bronie:
100 kunai, 250 shuriken'ów, 500 senbon, 10 ShDW, 50 Bomb dymnych, 100 Karteczek Wybuchowych

Offline

 

#2 2010-08-14 17:12:58

Sasuke Uchiha

Raikage

7731038
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 201
Punktów :   
Wioska: Kumo-Gakure
Demon/Pieczęć: Koku
Kekkei Genkai: Enternal Mangakyu Sharingan
Klan: Uchiha

Re: Jak to będzie dalej

Ja głosuje na tak ponieważ to nie jest zbyt dobre dla for, o Naruto. Przynajmniej mi się nie podoba. Jutsu powinno się mieć w zależność od długości treningu, a nie ilości PN.


Dobry I Raikage Wioski Ukrytej w Chmurach

http://c.wrzuta.pl/wi14166/23df89190015e102480d9c01/Sasuke%20Uchiha?type=i&key=mmOR2vXq55&ft=f

                                                             /\
                                                   MOJA KARTA POSTACI
                                                    KLIKNIJ NA OBRAZEK

Offline

 

#3 2010-08-14 18:58:13

Orochimaru

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 188
Punktów :   

Re: Jak to będzie dalej

jeśli to jest gra FABULARNA takie smaczki są jak najbardziej potrzebne żeby wszystko było wiadome a jak na tym forum grają dzieci które nie potrafią prostej matematyki no to cóż... nie wiem czy ktokolwiek będzie tutaj grał

z drugiej strony jednak opcja pisania jednego posta na dzień opisującego trening danej techniki też nie wygląda źle tylko komu się będzie chciało to wszystko pisać żeby osiągnąć jakiś większy efekt w poznaniu danej techniki a rola adminów będzie w tym taka że będą musieli to wszystko czytać i zatwierdzać

moim zdaniem PN to jednak lepsze wyjście szczególnie że jest to gra RPG, co prawda grana przez forum ale jednak moim zdaniem powinna ona przypominać chociaż w małym stopniu takie systemy gier fabularnych jak DnD, Warhammer.

zresztą, chcecie likwidować wszystko co ma związek z policzeniem prostego działania typu 20 + 4? jak ktoś nie potrafi to można zawsze skorzystać z kalkulatora

pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-08-15 01:13:59

 Kakashi

I Hokage

2981734
Skąd: Pełczyce
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 487
Punktów :   
Wioska: Ukryta w Liściach
Demon/Pieczęć: Kyuubi - dziewięcioogoniasty
Kekkei Genkai: Enternal Mangekyu Sharingan
Klan: Hatake
Organizacja: Lider ANBU

Re: Jak to będzie dalej

Nie chodzi mi o dodawanie Oro - ale ten system jest dosyć obszerny. Szczerze mówiąc mi to się podoba, ale jeśli ma to zostać to musimy wprowadzić Game Master'ów, bo ja podliczaniem i sprawdzaniem ilości PN i innych pierdli sie nie bd zajmował.


I Hokage Wioski Ukrytej w Liściach
Chakra: 225.000 [+opaska + demon + umiejętność + maska ANBU + Maska Kakashi'ego]
Kasa: 1.000.000
Cały skabiec Wioski Ukrytej w Liściach

PN: 172
Kontrakt z Gammabuntą
Kekkei Genkai: Enternal Mangekyu Sharingan
Senior Team: Itachi Uchiha
Junior Team: Minato, Zabuza, Wiger

Artefakty:
Katana Kakashi'ego, Hokage Yaiba, Tanto Sakumo i Maska Kakashi'ego

Ubranie nr 1
Kamizelka Wioski Ukrytej w Liściach, opaska Konohy, Maska Kakashi'ego , czarny kostium, czarne rękawice
Ubranie nr 2
Biały płaszcz ANBU, maksa ANBU z opaską konohy, Katana Kakashi'ego na plecach

Bronie:
100 kunai, 250 shuriken'ów, 500 senbon, 10 ShDW, 50 Bomb dymnych, 100 Karteczek Wybuchowych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora